Batutas „Džiunglės“

Batutas “DŽIUNGLĖS”

Įspūdingas profesionalus pripučiamas batutas-čiuožykla, rekomenduojamas vaikams nuo 3 iki 12 metų amžiaus. Aukšta ir stati (3 m) čiuožykla užims kvapą besileidžiant. Vienas berniukas yra pasakęs - "kartą pabandęs, negali sustot" :) Tad pirmyn, t.y. aukštyn-žemyn!!!
Šį batutą galite išsinuomoti vaikų gimtadieniams, krikštynoms, šventėms vaikų darželiuose, išleistuvėms, miestelių, įmonių šventėms ar pan.
Garantuojame - "Džiunglės" nepaliks nė vieno abejingo šventės dalyvio. Šis batutas yra mėgiamas vyresnių vaikų. Kompaktiško dydžio batutas tilps Jūsų kieme, sodyboje, ar lauko kavinėje.

Kviečiame rezervuotis batutą jau dabar! O jei orai bus nepalankūs, ar keisis Jūsų šventės planai, batuto rezervaciją galima perkelti į kitą dieną (jei norimą dieną batutas bus laisvas), arba atšaukti.

Batuto matmenys:

6,0 m (ilgis) x 4,30 m (plotis) x 5,0 m (aukštis)

Informacija

Viešoms šventėms nuomos kaina ir sąlygos derinamos individualiai tel. 8601 34990 arba el. paštu info@pripuciamibatutai.lt
Kauno mieste batutą pristatysime ir sumontuosime nemokamai. Pristatome į kitus Lietuvos miestus už papildomą transportavimo mokestį (kuro sąnaudos)

Užsisakykite jau dabar! +370 601 34990