Cukraus vata

SALDI NAUJIENA – Cukraus vatos gaminimo aparatas

Saldi akimirka Jūsų šventei! Vaikų dievinama, suaugusiems sukelianti nostalgiškus atsiminimus apie vaikystę – tai saldus ir purus cukraus vatos kąsnelis!

Kodėl neparagus vėl? Jei organizuojate šventę vaikams, pobūvį su draugais, giminėmis, ar kolegomis, keliate vestuves ar tuoj krikštysite savąją atžalą – saldi akimirka tik Jums!

Siūlome išsinuomoti profesionalų cukraus vatos gaminimo aparatą, kuriuo galėsite pradžiuginti kiekvieną svečią. Ir visa tai nesudėtinga, tačiau įsimintina atrakcija, nes kiekvienas norės pabandyti susisukti sau saldų kamuolėlį, didelį ar mažą – priklausys nuo pačio smaližiaus.

Šiuo aparatu pagaminsite daugybę porcijų (iš 1 kg cukraus gausite apie 30 porcijų (priklausomai nuo kamuolėlių didumo)).

 

NAUDOJIMOSI APARATU TAISYKLĖS:

  1. Aparatą pastatykite saugioje vietoje ir prijunkite prie elektros šaltinio, aparato galingumas 1.6 kW;
  2. Aparatas yra kruopščiai išvalytas, tad papildomai aparato ar jo dalių valyti nereikia. Po šventės aparatą išsiplausime mes patys;
  3. Cukraus vatos gamybai nereikia jokių papildomų priedų, užtenka paprasto cukraus;
  4. Įjunkite aparatą, luktelkite, paspauskite „Heat“ mygtuką, aparatas įkais per 3-5 minutes, tuomet berkite šaukštelį cukraus ir po kelių akimirkų, ims gamintis cukraus vata, kurią pradėkite vynioti ant medinio pagaliuko. SKANAUS!
  5. Baigus naudotis, „Heat“ mygtuką išjunkite, luktelkite ir aparatą išjunkite.

Nuomojantis aparatą su Nuomininku bus sudaroma Nuomos sutartis.
Už įrenginį imamas 20 Eur užstatas.

Skambinkite! +370 601 34990